Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Reference k vestavěným skříním

Níže jsou hodnocení a připomínky našich zákazníků spolu s fotkami nábytku, který jsme jim vyrobili. Každoročně realizujeme více než 400 ks od různých typů úložných prostor.

Jste s námi spokojeni?

Přidat referenci (mám e-mail od Seznam)

V. Dajčar

...chci Vám a Vašim kolegům tímto poděkovat za vestavnou šatnu, s výsledným produktem jsme spokojeni a moc se nám líbí.

M. Madejová

Ráda bych poděkovala za nádhernou předsíňovou stěnu, profesionální přístup a pečlivou montáž. Byla to naše 2. realizace u Vaší firmy a pokud budeme potřebovat něco dalšího, tak se na Vás zase rádi obrátíme.

fotografie

M. Ahmetasevic

Jen jsem chtěla poslat fotky a potvrzení o zaplacení. Je to fakt nádherné, moderně provedeni, hodně místa na boty konečně. Maximální spokojenost opravdu. Musím pochválit montáž, pánové byli úžasní a udělali to tak neuvěřitelně rychle.

fotografie fotografie

P. Petříčková

moc děkuji za dnešní instalaci vestavěné skříně... Ještě jsem neviděla, protože na místě byl můj manžel. Ale říkal, že jste byli skvělí a skříň je výborná. Nepamatuji si, že by manžel někdy neměl výhrady:-) a tentokrát neměl... Tak děkuji za Vaši dobrou práci, určitě Vás doporučím.

P. Zálešáková

Posilam fotografie dokoncenych skrini a knihovny a pripojuji podekovani za skvelou spolupraci. Se skrinemi jsme velmi spokojeni.

fotografie fotografie

 

V. Vavřičková

Děkuji vám za perfektní zpracování skříně a stěny, nenašla jsem jedinou chybu. Montáž bez problému. Ještě jednou děkuji a třeba ještě někdy vaše služby využijeme a pokud ne, tak vás již nyní doporučuji svým známým :)

P. Šedina

Chtel bych jeste jednou podekovat za perfektni spolupraci a za vysledek, ktery je opravdu moc krasny. Diky! Nerikam to casto, ale je radost spolupracovat s firmou jako je ta vase! At se dari a v budoucnu se na Vas opet velmi rad obratim.

I. Křenová

…chtěla jsem Vám poděkovat za montáž skříní v celém bytě, jsme velmi spokojeni. Vřele Vás budu doporučovat.


skříň vestavěné police

J. Valenta

Dnes jsem si prohlédl naši novou skříň. Jsme oba velmi spokojeni, moc se nám líbí. Děkujeme moc.

A. Majerová

...moc děkuji za realizaci polic do kumbálu. Jsem nadšená! Pánům velkou pochvalu. Určitě se na vás opět obrátím!...


vestavěné police do kumbálu

S. Dobrovolná

...Chcela som sa moc podakovat - knihovna vypada jeste lip, nez jsem cekala... Je to fakt parada. A taky by som chcela vyzdvihnut pracu vasich monterov, aj napriek par problemov, ktere se vyskytli, zvladli to bravurne a knihovna stoji...

D. Petříková

...chtěla bych poděkovat za nádherné skříně. Doufala jsem, že budou vypadat dobře, ale předčili jste mé očekávání. Hezčí skříně jsem neviděla. Pořád se na ně musím chodit dívat :). Nikdy už nechci skříň z obchodu...

 
dvoudílná tmavá vestavěná skříň skříň se schovanou věšákovou stěnou

V. Smolíková

...musím vás zase pochválit, jaké pěkné skříně a ostatní nábytek jste udělali u mé dcery nahoře. Pravda, když montéři přišli, tak si vzpomněli, jak je můj dům křivý, ale dali to na výbornou. Marně přemýšlím, kam bych potřebovala další...

 
Skříňová sestava s psacím stolem Vestavěná vitrína s úložným prostorem v dolní části

J. Hammerbauerová

...chci Vám poděkovat za dnešní dodání a montáž skříně pod schody - to je tedy něco, perfektní provedení, vše pasuje, montážníci bezvadní, musím moc pochválit. Prostě je to nádhera, jste moc šikovní, určitě po novém roce začnu řešit prostory v podkroví. Děkuji ještě jednou za skvěle odvedenou práci...

 
Šikmá skříň pod schody s otevríracími dveřmi

H. Vykydalová

...posílám Vám slíbené foto vaší práce. Všem se vaše dílo moc líbí…

 
Šatní skříň v krémové barvě v dětském pokoji TV stěna předsazené s knihovnou v dětském pokoji

K. Hanzalová

...děkuji Vám velmi moc a moc za precizně odvedenou práci a perfektní skříň. Omlouvám se za pozdní referenci, přesto Vás již od realizace v srpnu ve Vestci doporučuji všem v okolí. Ráda se na Vás opět v budoucnu obrátím...
 

Vícedílná šatní skříň vv ložnici bílá

 

D. Vejlupková

...chtěla bych moc poděkovat za spolupráci s Vámi. S odvedenou prací obou Vašich montérů jsme byli moc spokojeni. Opravdu dva velice slušní, pohodoví a pilně pracující chlapi. Klidně je od nás pochvalte. Váš návrh stolů a otevřené police dopadl na výbornou, tak nebyl důvod nic měnit. Přikládám fotky.
 

vícedílná šatní skříň v ložnici bílá Otevřené police pro ukládání šanonů a knih zabudovaná bílá skřín s otevíracími dveřmi a šuplíky

 

L. Grötschelová

...ráda bych touto cestou poděkovala za dobře odvedenou práci...Skříň je moc hezká a splňuje mé představy...

Skříň do chodby

 

E. Šafránková

...skříně jsou nádherné, zasílám Vám fotku :-). Všem se to moc líbilo.
 

klasická bílá předsíňová skříň s úchytem na šaty zabudovaná bílá skřín s otevíracími dveřmi a šuplíky

 

M. Pokorná

…chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní vestavěnou knihovnu se skříňí, kterou Vaši pracovníci v pátek instalovali. Výsledek předčil moje očekávání, opravdu jsem nadšená…Přeji Vám moc a moc úspěchů v práci, ať jsou s Vámi zákazníci spokojeni tak, jako jsem já!

Skříň na míru zkombinovaná s knihovnou

Mgr. Andrea Mlynáříková

…ráda bych se přidala do řady spokojených zákazníků a přidala i já pochvalný komentář k Vaší práci. Nejenže jste mi vyšel vstříc v mnoha aspektech, které pro mne byly klíčové, zvedl jste telefon v neděli ve 20:30 a druhý den ráno jste přijel ochotně do Kladna. Za tři týdny, tak jak jsme se domluvili, byla skříň hotová. Je krásná a pokaždé když procházím chodbou tak mám radostný úsměv na tváři a moje dcera také. Skříň byla postavena za pro mne překvapivě velmi krátký čas, ale naprosto profesionálně, se všemi sebemenšími detaily, velmi kvalitně, Vaši zaměstnanci měli vše připravené předem a po své práci nenechali nic než nádherné dílo, za které Vám všem moc děkuji a těším se na další:-) S přáním mnoha úspěchů.

Lucie Mašková

...chtěla jsem vám tímto moc poděkovat za skvěle odvedenou práci včera ráno. Pánové byli velice rychlí, uklidili po sobě a celkově jsem velice spokojena s vašimi službami. Vestavěná skříň je moc pěkná, jednoduchá, přesně dle mých představ.
Určitě vašich služeb využijeme i pro další zakázky a všude vás doporučím :-)
 

Skříň

 

Robert Loos

Dobrý večer, pane Kajabo,
fotky rozdělení dětských pokojů našich dcer vestavěnými skříněmi od vaší firmy zasílám v příloze…ještě jednou děkujeme a s největší pravděpodobností vás letos budeme potřebovat na realizaci výroby nábytku do vstupní haly...
 

Vnitřek skříně v dětské pokoji Stůl kombinovaný se skříní na míru Zelenobílá skříň na míru do dětského pokoje

Jana Lövlová

Posílám pár fotek vestavěné skříně. Musím Vám poděkovat nejen za nádhernou skříň, ale i za skvělé navržení a rychlé dodání. Jsme nadšení a velice nás těší, že máme tak nádherný prostor na uložení prádla. Ještě jednou velký dík vám i pánům, kteří skříň montovali. Byla radost je pozorovat při práci. Jsou to odborníci s profesionálním přístupem, prostě úžasní a milí chlapáci. Vřele všem přátelům doporučíme. Zdravíme a přejeme hodně úspěchů.

rohov_vestavn_sk_se_zrcadlem_300atypick_sk_na_mru_300

Eva Havlová

Vážený pane Kajabo.
Chtěla bych Vám poděkovat nejen za skvěle odvedenou práci, ale hlavně za ochotu a vstřícnost. Ocitla jsem se v nezávidění hodné situaci, nemoc se neptala a udeřila v tu nejméně vhodnou chvíli. I přesto se podařilo načasovat termíny tak,aby se s pomocí zaměstnané dcery, vzdálené 180 km. Vše mohlo uskutečnit k mojí plné spokojenosti. Vaši dva zaměstnanci V.Česal a M.Holub zaslouží velkou pochvalu za pracovitost, šikovnost a poctivost což bych ráda podtrhla. Jenom pro zajímavost, po jejich odchodu jsem si zabalila to nejnutnější a nastoupila do nemocnice, kde po 14 dnech jsem odešla v takovém stavu, že bychom si vše, snad již bez komplikací mohli zopakovat.
Ještě jednou veliké poděkování.

Eva Havlová, Praha 6

Lída Steinbachová

 

Pavla Doubková

Dobrý den, pane Kajabo,
ráda bych Vám vyjádřila velké díky za realizace vestavěných skříní do pokojů mých dvou synů. Nejenže jsem spokojená já, ale i oni (a to v jejich věku nebývá často:-) ). Vzhledem k tomu, že jsem Vás již podruhé oslovila, zda byste realizoval vestavěné skříně v našem rodinném domě, je známka toho, že jsem s Vámi vždy byla spokojena. Ráda bych, aby ostatní, kdo se rozmýšlí na Vašich webových stránkách, zda zvolit pro své plány právě Vás, určitě tak učinili, protože jste jednička. Nejen pro mě, ale již i pro mou rodinu, mé přátelé a známé..., kterým Vás doporučuji jako profesionála.
Ráda bych také prostřednictvím mailu,vyjádřila poděkování Vašim kolegům, kteří montáž provádějí. Jsou maximálně vstřícní a vždy svou práci odvedou skvěle.

V případě, že bych ještě vymyslela nějaké další nápady, které byste Vy mohl realizovat, věřte, že zavolám.
Ještě jednou děkuji a jen tak dál, pane Kajabo...:-)

Pavla Doubková

        

Sandra V.

Dobrý den
moc Vám děkuji za skříně, jsou nádherné. Měl jste pravdu s tou barvou.
Montážníci byli super. Posílám skříně. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem
Mgr. Sandra V.

Miloš Kyntner a Gabriela Kyntnerová, 14. 5. 2014

Dobrý den
posílám Vám foto obývací stěny. Stěna je perfektní a každému se líbí, jsme velice spokojení.

Miloš Kyntner a Gabriela Kyntnerová

 

Veronika Smolíková

Dobrý den vážený pane Kajabo,
V příloze posílám fotku, je to vážně skvělý.
Mějte se moc hezky a zachovejte mi přízeň, zase si něco vymyslím a vzpomenu si na Vás.

S pozdravem
Veronika Smolíková


Miroslava Krejčová

Vážený pane Kajabo,
ráda bych vám poděkovala za váš návrh, rady a pěkné a praktické řešení mé zakázky - jedná se o vestavěnou skříň v předsíni a šatnu v ložnici. Také vaši kolegové, kteří odvedli kvalitní, pečlivou a rychlou práci si zaslouží velký dík. Celé toto dílo výrazně zhodnotilo můj byt a jenom mne mrzí, že jste neslyšel slova obdivu a chvály, když jsem se s tímto "vylepšením" chlubila svým dvěma synům a jejich partnerkám.
Měla jsem snahu poslat vám i fotografie, ale nejsem dobrý fotograf, a tak se obrázky moc nepovedly. Skutečnost je však krásná a moc mne těší.
Přeji vám i vaší firmě vše nejlepší a ještě mnoho takto spokojených zákazníků.

Miroslava Krejčová
Devonská - Barrandov

 

Audesovi

Dobrý den,
děkujeme za pěkně vymyšlenou skříň, vzorně probíhající komunikaci, profesionální rady i krátkou dobu realizace. Montáž proběhla v dobré náladě, naprosto bezproblémově a na vysoké profesionální úrovni. Nelze než doporučit vřele Vaše služby dalším zájemcům!
prostorná vestavěná skříň do předsíně

vestavěná skříň do předsíně 

Kotorovi

Dobrý den pane Kajabo,
zasílám fotky hotové skříně a musím říci, že jsme velmi spokojeni. Jak s vaším poradenstvím ohledně barvy, možností i dalších důležitých informací, tak se samotnou realizací. Pánové, kteří skříň montovali byli velmi ochotní, příjemní a rychlí a i po sobě uklidili, což oceňuji jako velké plus.

Po rekonstrukci spodní části domu budeme chtít ještě jednu vestavěnou skříň a určitě se na Vás obrátíme.

Přejeme hodně zdraví a hlavně ještě mnoho dalších spokojených klientů.
Kotorovi

prostorná vestavěná skříň do předsíně vestavěná skříň do předsíně  

Monika Špačková

Dobrý den,
přikládám fotky z realizace nábytku do chodby. Pánové, kteří prováděli montáž byli ochotní, s celkovou realizaci jsme velice spokojení.

Děkuji za spolupráci.
Monika Špačková

náš nový botník skříně do předsíně rohová knihovna vestavěná skříň v ložnici

Petr Simek

Od pana Kajaby jsme si nejprve nechali udělat vestavěné skříně do ložnice. S výsledkem jsme byli spokojeni. Pro skříně v předsíni jsme vyzkoušeli jiného dodavatele. Výsledek se vůbec nedá srovnávat a ještě nyní tohoto kroku litujeme. Pro nábytek do koupelny jsme už neváhali a pana Kajabu jsme kontaktovali bez jakéhokoli přemýšlení. Od zaměření až po realizaci proběhlo vše bez jakýchkoli zádrhelů a všechny předem domluvené termíny včetně cen byly dodrženy. Stručně lze služby pana Kajaby charakterizovat jako: Seriornost, hledání způsobů jak - nikoli důvodů, přesnost a dodržování termínů.

nábytek do koupelny nábytek do koupelny nábytek do koupelny  nábytek do koupelny nábytek do koupelny  

Pavla Doubková

Dobrý den pane Kajabo,
ráda bych Vám vyjádřila díky za realizaci zatím jedné vestavěné skříně. I když se při montáži zjistil drobný výrobní nedostatek, vše bylo z Vaší strany vyřešeno a tento nedostatek promptně odstraněn k mé plné spokojenosti. Chtěla bych také velmi pochválit Vaše dva kolegy, kteří skříň montovali. Jejich práce byla profesionálně odvedena.

Těším se na naši další spolupráci.

S pozdravem
Pavla Doubková

realizace vestavěné skříně výklopný systém vestavěné skříně vestavěné skříň se zrcadlem   kompletní systém vestavěných skříní

Petra Zemanová

Dobrý den pane Kajaba,
Děkujeme Vám za dobře odvedenou práci při realizaci naší zakázky, jsme plně spokojeni s provedením vestavěné skříně a postele pro naši dceru a zároveň děkujeme za vstřícnost a příjemné vystupování zaměstnanců Vaší firmy.

S pozdravem,

Petra Zemanová

postel na zakázku postel na zakázku  

Vodičkov

Vážený pane Kajabo,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za výborně odvedenou práci a skvělou komunikaci. Se skříní jsme velice spokojeni a rozhodně Vašich služeb využijeme i v budoucnosti a samozřejmě Vás budeme doporučovat.

Přejeme mnoho úspěchu v pracovním i osobním životě

Vodičkovi!

Jolana Nykles Pallová

Dobrý den pane Kajabo,
v příloze posílám několik snímků nábytku a musím vyjádřit spokojenost s průběhem i kvalitou jeho instalace.
Kromě příznivé ceny za zakázku právě kvalita odvedené práce a Vaše profesionální zaměření při první návštěvě, ochota poradit a vyhovět zákazníkovi, popř. instalovat nábytek i během víkendu - jsou důvody proč jsme si Vaši firmu již podruhé zvolili pro vestavěný nábytek. Pánové František a Ladislav byli fajn sehraný tým - ocenila jsem, že byli instruovaní o všech, i drobných, domluvených detailech vestavby a závěrečný úklid místnosti jen zpečetil skvělý dojem z jejich práce.

Ještě jednou děkuji a přeji, aby se Vám a Vaší firmě vedlo co nejlépe.

S pozdravem
Jolana Nykles Pallová

 

nábytek pro paní Pallovou nábytek pro paní Pallovou nábytek pro paní Pallovou nábytek pro paní Pallovou

Ludmila Steinbachová

Dobrý den,
ráda bych opět poděkovala za bezchybnou realizaci skříní do předsíně v Jirnech. Jako při první instalaci, i dnes, vše "proběhlo" v naprostém pořádku, od příjezdu "chlapců" až po závěrečný úklid po instalaci skříní.

 

Veronika Nachbaurová

Vážený pane Kajabo,
ráda bych Vám poděkovala za perfektně provedenou práci. Skříně dopadly výborně. Skříně byly perfektně zaměřeny a Vaši kolegové odvedli při jejich montáži bezvadnou práci. Kdybych ještě v budoucnu potřebovala vestavěnou skříň určitě se na Vás opět obrátím.
Ještě jednou děkuji.
Přeji příjemný den.

S pozdravem
Veronika Nachbaurová

 

Vykydalová Hana

Dobrý večer pane Kajabo, jsem vaším spokojeným zákazníkem. Mám radost, nejen z vašeho provedení práce předsíňového nábytku na zakázku, ale i z profesionálně provedené montáže vašich kolegů. Podle mého Jste kvalitní a spolehlivá firma. Ráda se na vás opět obrátím s další spoluprací. Posílám vám na ukázku 2 fotky.
Přeji hezký večer
Vykydalová Hana

předsíňový nábytek pro paní Vykydalovou předsíňový nábytek pro paní Vykydalovou
 

Ludmila Steinbachová

Dobrý večer pane Kajabo,
dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za bezchybnou montáž sestavy vestavěných skříní. Pánové, kteří montáž provedli, pracovali dle mého názoru profesionálně, po celou dobu montáže byli ochotní, pomohli mi vyřešit uchycení konzole, která vadila při otevírání horních skříněk, přestože to nebylo předem sjednáno a hlavně po ukončení prací vše umyli a uklidili. Sestava je krásná a přístup vašich pracovníků byl též příkladný.
Děkuji L. Steinbachová.
P.S. Pro jistotu přikládám fotografie (té nádhery)

Reference

Martin B., 3 vestavěné skříně v Kostelci u Křížků

Dodávku provedl pan Kajaba (vestavenky.cz), kování Komandor
Klady:
- výborná komunikace, dodržení plánu
- na referenční skříně jsme se jeli podívat k panu Kajabovi domů
- pracovníci přijeli včas, měli přezůvky, uklidili po sobě a odvezli odpad
- kvalita instalace
- cena

Zápory:
- skříně nemají dorazy, byť silikonové kolečko by stačilo
- doplatek v hotovosti

 

Vestavěné skříně a nábytek pro větší firemní zakázky

Firma Stamont

- připravili jsme kompletní vybavení kancelářským nábytkem v průmyslové budově Chlumci nad Cidlinou.

Kancelářská budova Hochtief a.s.

- dokončovací truhlářské práce

Firma ProfesKontakt

- výroba a dodání kancelářských skříní v celém podlaží v Praze Holešovicích

Soukromá školka Augmentum v Praze 6

- dodáno a na míru vyrobeno celoprosklené zádveří z bezpečnostního skla s praktickým použitím posuvných dveří, viz obrázek napravo.

vstupní zádveří v suterénu soukromé školky Augmentum

Sponzorské akce

Mateřská škola Praha 6, Řepy

- kompletní vybavení PC učebny nábytkem a pracovními stoly

Mateřská školka Opuková, Praha 6, Řepy

- skříně a nábytek do učebny a herny pro předškoláky

nábytek do učebny a herny mateřské školky nábytek do učebny a herny mateřské školky nábytek do učebny a herny mateřské školky

Další příklady naší práce najdete ve fotogalerii pro vestavěné skříně. Naleznete v ní celou řadu realizovaných zakázek. Pokud máte dotaz, využijte kontaktní formulář. Nezávaznou kalkulaci k vestavěné skříni vám vypracujeme zdarma. Stačí vyplnit a odeslat tento formulář s kalkulací k vestavěné skříni.

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.