Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Obývací stěna na míru

bílá obývací stěna přes celou stěnu Šikmá obývací stěna v podkroví Televizní stěna v retro stylu designová televizní stěna v dekoru tmavý dub Menší TV stěna v béžovém dekoru s úložným prostorem TV stěna v retro stylu dvojbarevná Kombinovaná sestava vitrín s TV stěnou, komodou a prostorem pro terárium členitá TV stěna s knihovnou televizní stěna s knihovnou Obývací stěnase šuplíky, skříní na lednici a stolem
bílá obývací stěna přes celou stěnu Šikmá obývací stěna v podkroví Televizní stěna v retro stylu designová televizní stěna v dekoru tmavý dub Menší TV stěna v béžovém dekoru s úložným prostorem TV stěna v retro stylu dvojbarevná Kombinovaná sestava vitrín s TV stěnou, komodou a prostorem pro terárium členitá TV stěna s knihovnou televizní stěna s knihovnou Obývací stěnase šuplíky, skříní na lednici a stolem atypická nesouměrná obývací stěna s regály a šuplíky dvoubarevná TV stěna kombinovaná policovým systémem s otevřenými a uzavřenými prostory mobilní TV stěna do obývacího pokoje tmavě hnědá televizní stěna s poličkami Malé fialové skřínky s posuvnými dvířkami do obýváku Nízká televizní stěna v tmavě hnědé barvě


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Obývací stěnou se rozumí napevno ukotvený nábytek ke zdi obývacího pokoje. Skříňky mívají v průměru 45-60 cm k ukládání věcí a 15 cm na kabeláž. Často se obývací stěny kombinují s knihovnou, a v případě nedostatečné prostorové dispozice k umístění šatní skříně se lze setkat i s kombinací úložných prostor pro oblečení.

Jakou barvu zvolit, když chci mít v obýváku originální obývací stěnu?

Vězte, nebo ne, ale letí růžová barva. Oblíbené je také použití dvou kontrastních barev - na skříňky a na korpus. Naopak se vyhněte příliš světlým či lesklým barvám, a to kvůli odrazům světla, které jsou speciálně v obývacím pokoji velmi nepříjemné.

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.