Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Vestavěné skříně do podkroví

vestavění skříň v podkroví s otevíracími dveřmi Nízké skříně do podkroví bílá podkrovní vestavěná skříň s otevíracími dveřmi šatní skříň v podkroví v dekoru calvados Ložnicová podkrovní sestava skříně s úložným prostorem Podkrovní šatní skříň v bílém provedení bezúchytková Červená šestimetrová podkrovní skříň Podkrovní bílá skříň přes celou stěnu štítu domu Šatní skříň s knihovnou v podkroví Ložnicová sestava ve výklenku
vestavění skříň v podkroví s otevíracími dveřmi Nízké skříně do podkroví bílá podkrovní vestavěná skříň s otevíracími dveřmi šatní skříň v podkroví v dekoru calvados Ložnicová podkrovní sestava skříně s úložným prostorem Podkrovní šatní skříň v bílém provedení bezúchytková Červená šestimetrová podkrovní skříň Podkrovní bílá skříň přes celou stěnu štítu domu Šatní skříň s knihovnou v podkroví Ložnicová sestava ve výklenku Členitá podkrovní skříň pro muže Členitá podkrovní skříň pro ženu podkrovní dětská šatní skříň a policemi podkrovní skříň do ložnice s velkými otočnými dveřmi podkrovní skříň do ložnice s otevíracími dveřmi šatní skříň s knihovnou a poličkami v podkroví nízká dětská podkrovní šatní skříň Skříň v dekoru dub v dětském pokoji v podkroví tmavá podkrovní skříň s prostorem na TV a poličkami Vestavěná podkrovní skříň v krémové barvě se systémem dveří na zmáčknutí volně stojící skříň v podkroví kombinovaná se zrcadlem a šuplíky sestava nábytku v různě zkoseném podkroví velká vestavěná skříň v atypických prostorách podkroví vestavná skříň pro atypické prostory podkroví Světlé řešení skříně do podkroví s dvěma páry posuvných dveří Podkrovní vestavěná šatní skříň s pantovými dveřmi Podkrovní vestavění skříň s dekorem světlého dřeva a zásuvkami bílá skříň  do podkrovního bytu s otevíracími dveřmi vícedílná bílá skříň do podkroví Skříně do výklenků v chodbě


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Nejlevnějším typem je šikmá skříň pod schody, jejíž horní zešikmení určuje schodiště. O něco nákladnější je podkrovní šatní skříň představující součást nábytkové sestavy. Výsledná cena se odvíjí od množství materiálu, dekoru, výplní dveří a doplňků.

Je pořízení vestavěné skříně limitováno typem šikminy?

Naše vestavěné skříně na míru si poradí s každým typem šikminy. Ať už se jedná o šikminu v ostrém či tupém úhlu, nebo takovou, která úložný prostor zešikmuje ve dvou směrech (z boku i zezadu). 

Podkrovní skříně jako součást nábytkové sestavy?

Vestavěná skříň nemusí stát pouze samostatně, ale může také tvořit součást nábytkové sestavy. Typickým příkladem je podkrovní šatní skříň, kterou si klienti často nechávají zakomponovávat do jiných typů nábytku, jako jsou komoda, knihovna či TV stěna aj.

Jak na šikmou skříň s posuvnými dveřmi?

Šikmé skříně lze bez obav vybavit posuvnými dveřmi, avšak s tím rozdílem, že nedochází k posunu dveří po horní koleji. Namísto toho se montují tzv. pomocné vodící koleje, jež se umisťují na police.

Jak na šikmou skříň s pantovými dveřmi?

Pantové dveře na šikmé skříni mají panty umístěny vždy na delší straně dveří, díky čemuž se všechny otevírají jedním směrem. V opačném případě by dveře narážely do zešikmeného stropu a nešly by otevřít.

Podkrovní skříň v blízkosti okna - ano, či ne?

Chystáte-li se umístit podkrovní skříň do blízkosti okna, nedoporučujeme skříně se zády. Okna v podkroví bývají problematickým prvkem - může zde docházet ke kondenzaci vody a následnému vzniku plísně.

Jak zaplnit trojúhelníkové prostory v nejvyšších místech skříně?

Pro skříně umístěné do šikminy jsou typické trojúhelníkové prostory, kdy jsou police do nich zabudované poměrně těžko zaplnitelné běžnými předměty. Perfektně se ale dají využít ke skladování velkých měkkých věcí, jako jsou například deky či spacáky. Dále mohou sloužit třeba jako netradičně členěná knihovna.

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.