Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Postele na míru

postel na míru se schůdky sestava postele, peřiňáku a psacího stolu kontrastní postel s úložnými prostory Postel do dětského pokoje s čelem postel s výsuvným lůžkem pro dalšího nocležníka postel s úložným prostorem pro dítě postel s výsuvným úložným prostorem postel s úložným prostorem v jejím čele postel s polohovacím mechanismem postel na míru s úložným prostorem z tlustého dvojitého lamina
postel na míru se schůdky sestava postele, peřiňáku a psacího stolu kontrastní postel s úložnými prostory Postel do dětského pokoje s čelem postel s výsuvným lůžkem pro dalšího nocležníka postel s úložným prostorem pro dítě postel s výsuvným úložným prostorem postel s úložným prostorem v jejím čele postel s polohovacím mechanismem postel na míru s úložným prostorem z tlustého dvojitého lamina ložnicový policový systém situovaný nad postel Bílá dětská postel s úložným prostorem a dvěma pelestmi pro umístění do rohu postel s čílkem a šuplíky sestavená na míru nábytkové vybavení dětského pokoje včetně postelí s úložným prostorem


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Vestavěné skříně s integrovanou postelí se hodí jak do ložnice, tak do dětského pokoje. Nábytek s postelí na míru v moderním stylu je vyroben z kvalitního lamina. Postel od truhláře libovolných rozměrů v kombinaci s dalším nábytkem je ideální řešení, jak vytvořit jednotný vzhled a zároveň efektivně využít dostupný prostor.

Lze si u vás pořídit postel atypických rozměrů?

Ano, lze.

  • Typicky se jedná o přizpůsobení postele vyšším postavám, tzn. prodloužení její délky, 
  • případně i prodloužení její šířky, kdy někteří zákazníci požadují postel o něco širší, než je obvyklé. 
  • Přizpůsobit lze i výšku postele. Populárním řešením jsou postele zvýšené, které umožňují maximalizaci úložného prostoru pod postelí. Navíc se z nich dobře vstává.

Lze do postele zakomponovat nové výsuvné lůžko?

V případě návštěvy lze ze spodní strany úložných prostor postele vysunout další lůžko, které je z důvodu konstrukčních limitů vždy o 10 cm kratší. Je však třeba počítat s tím, že kvalita výsuvného lůžka je poněkud omezená a hodí se jen pro občasné přespání. Navíc musí být na kolečkách, a proto je jeho maximální nosnost 90 kg.

Jak přizpůsobit postel věku dítěte?

Když je dítko velmi malé, dodáváme postel pouze s prostorem pro boxy na hračky. Později, až dítě odroste, dodáme také šuplíky na ložní prádlo. Stejně tak lze věku přizpůsobit barvu čela postele - až odroste vyměníme za univerzálnější barvu. 

Bývá postel součástí nábytkových sestav?

Ano. Postel na míru v kombinaci s dalším nábytkem je ideální řešení, jak vytvořit jednotný vzhled a efektivně využít dostupný prostor. Nábytkové sestavy s postelí se nejčastěji realizují v následujících variantách:

  1. Vestavěné police (knihovna) kolem postele - Přidání vestavěných polic kolem postele může vytvořit elegantní a praktické řešení pro uskladnění knih, dekorací nebo osobních předmětů. Knihovna může být otevřená i uzavíratelná dvířky, lze ji zabudovat rovněž nad čelo postele.
  2. Skříň nad postelí - Skříň umístěná nad postelí poskytuje další úložný prostor pro oblečení nebo ložní prádlo, což pomáhá vylepšit organizaci uskladněných věcí a maximalizovat místo na podlaze.
  3. Noční stolek zabudovaný do postele - Jednotný vzhled nočního stolku (materiál, dekor, barevné odstíny, tloušťka desek) může korespondovat nejen s postelí, ale i se stylem celého pokoje - stěny, podlaha, dekorace a jiný nábytek. Noční stolek je možné zakomponovat ze strany čela postele.
  4. Kompaktní dětský pokoj - Celkové řešení dětského pokoje může zahrnovat postel, psací stůl, šatní skříň, knihovnu a regály. Kompaktní sestava nábytku s libovolným rozvržením poskytuje komfort při práci, snadnou dostupnost i třídění dětských hraček, oblečení, školních pomůcek a dalších věcí.

Kam postel umístit?

Pokud vám to prostor dovolí, umístěte postel do středu místnosti, čelem ke zdi. Bude tak přístupná z obou stran. Ideální vzdálenost mezi boční stranou postele a zdí pokoje činí zhruba 75 cm. Naopak se vyhněte umístění postele přímo pod okno, zde by mohl vadit radiátor. Pro co nejklidnější spánek je také vhodné zajistit, aby z postele bylo přímo vidět na dveře, kterými by do ložnice mohl vstoupit někdo cizí.. 

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.