Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Sestava nábytku na míru

nábytková sestava šatní skříň s polepem, nástavec nad dveře moderní nábytková sestava - šatní skříň, postel, police předsíň sestava -  botník, a šatní skříň9 Výrazná nábytková sestava do ložnice Šatní nábytková sestava do předsíně Rohová nábytková sestava do předsíně kontrastní sestava nábytku na míru do dětského pokoje šatní skříň kombinovaná se studovnou postel s úložným prostorem pro dítě speciální vestavěná skříň s horní skříňkou ke stropu
nábytková sestava šatní skříň s polepem, nástavec nad dveře moderní nábytková sestava - šatní skříň, postel, police předsíň sestava -  botník, a šatní skříň9 Výrazná nábytková sestava do ložnice Šatní nábytková sestava do předsíně Rohová nábytková sestava do předsíně kontrastní sestava nábytku na míru do dětského pokoje šatní skříň kombinovaná se studovnou postel s úložným prostorem pro dítě speciální vestavěná skříň s horní skříňkou ke stropu kompletní řešení vestavěného nábytku v rohu předsíně Kombinovaná sestava vitrín s TV stěnou, komodou a prostorem pro terárium Rohová skříň na míru v kombinaci s věšákovou stěnou se zrcadlem studentský psací stůl se šuplíkem Botník s věšákovou stěnou a zrcadlem vestavěný systém skříně s křídlovými dveřmi se zrcadlem, šuplíky, věšákem a horní skříňkou s odklopnými dveřmi pracovní kout do tvaru L se stolem a poličkami


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Sestava nábytku na míru představuje soubor několika nábytkových prvků, které jsou vyrobeny v jednotném designu. Vestavěná sestava může zahrnovat libovolné druhy nábytku, jako jsou skříně, police, komody, stoly, židle a další. Truhláři využívají při výrobě nábytku pouze kvalitní materiály a techniky, které zajišťují dlouhou životnost a moderní vzhled.

Nábytková sestava tvoří kompaktní celek, jenž se zcela přizpůsobí konkrétnímu prostoru a potřebám zákazníka. Sestava na míru respektuje danou místnost, včetně rozměrů, tvaru, stylu a funkčnosti. Zákazník tak získá dokonale sladěný originální nábytek, který využívá dostupný prostor co nejefektivnějším způsobem.

Co má nábytek v sestavě společného?

Nábytková sestava 一 to není jen nábytek v jednom dekoru. Jedná se o ucelený, účelně i designově propojený, komplex nábytku.

Jak vybrat sestavu nábytku do předsíně?

Výběr nábytkové sestavy do předsíně závisí především na velikosti této místnosti a specifických potřebách uživatelů. Na základě těchto parametrů se montují následující sestavy:

Jaké sestavy nábytku se montují do obývacího pokoje?

Nejčastěji se jedná o kombinaci obývací stěny a knihovny, výjimku však netvoří ani kombinace s kancelářským stolem, jehož zabudování je ideálním řešením pro malé byty s nedostatkem prostoru v jiné místnosti.

Jaké nábytkové sestavy se montují do dětského pokoje?

Nejčastěji se setkáme s propojením postele, úložných prostor a studentského koutku. Co se úložných prostor týče, nejedná se pouze o klasické skříně, ale také například o policové díly nad postelí. Děti rostou jako z vody a jejich preference a vkus se postupem času mění. A proto, jak dítko odroste, nahrazujeme nejviditelnější kusy nábytku (např. čílka, pantové dveře aj.) z barev typicky dětských (růžová/modrá) na univerzálnější barvy, případně dekor s kresbou dřeva.

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.