Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Sestava nábytku na míru

Výrazná nábytková sestava do ložnice Šatní nábytková sestava do předsíně Rohová nábytková sestava do předsíně kontrastní sestava nábytku na míru do dětského pokoje postel s výsuvným úložným prostorem šatní skříň kombinovaná se studovnou postel s úložným prostorem pro dítě rohová skříň v ložnici se zrcadlem speciální vestavěná skříň s horní skříňkou ke stropu dvoubarevná TV stěna kombinovaná policovým systémem s otevřenými a uzavřenými prostory šatní skříň v ložnici s knihovnou kompletní řešení vestavěného nábytku v rohu předsíně Kombinovaná sestava vitrín s TV stěnou, komodou a prostorem pro terárium Rohová skříň na míru v kombinaci s věšákovou stěnou se zrcadlem studentský psací stůl se šuplíkem atypická nesouměrná obývací stěna s regály a šuplíky Botník s věšákovou stěnou a zrcadlem vestavěný systém skříně s křídlovými dveřmi se zrcadlem, šuplíky, věšákem a horní skříňkou s odklopnými dveřmi pracovní kout do tvaru L se stolem a poličkami

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Co má nábytek v sestavě společného?

Nábytková sestava 一 to není jen nábytek v jednom dekoru. Jedná se o ucelený, účelně i designově propojený, komplex nábytku.

Jak vybrat sestavu nábytku do předsíně?

Výběr nábytkové sestavy do předsíně závisí především na velikosti této místnosti a specifických potřebách uživatelů. Na základě těchto parametrů se montují následující sestavy:

Jaké sestavy nábytku se montují do obývacího pokoje?

Nejčastěji se jedná o kombinaci obývací stěny a knihovny, výjimku však netvoří ani kombinace s kancelářským stolem, jehož zabudování je ideálním řešením pro malé byty s nedostatkem prostoru v jiné místnosti.

Jaké nábytkové sestavy se montují do dětského pokoje?

Nejčastěji se setkáme s propojením postele, úložných prostor a studentského koutku. Co se úložných prostor týče, nejedná se pouze o klasické skříně, ale také například o policové díly nad postelí. Děti rostou jako z vody a jejich preference a vkus se postupem času mění. A proto, jak dítko odroste, nahrazujeme nejviditelnější kusy nábytku (např. čílka, pantové dveře aj.) z barev typicky dětských (růžová/modrá) na univerzálnější barvy, případně dekor s kresbou dřeva.

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.