Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Luxusní a moderní vestavěné skříně na míru

výrazná barevná skříň s knihovnou pro chlapce moderní vestavěná šatní skříň se zrcadlem Chcete skloubit praktičnost v podobě úložného prostoru a moderní vzhled? Vysoká vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi jen z Lacobelu je tím nejlepším řešením. Stupňovitá šatní skříň ve dvou dekorech moderní skříň v retro provedení moderní skříň s černým Lacobelem do dětského pokoje vestavěná skříň s bílým lakovaným sklem Lacobel šatní skříň do ložnice s horizontálním červeným pruhem vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v bílém lesklém provedení s vedlejší poličkou šedo-bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi velká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na dveřích dvoudílná vestavěná skříň v kombinaci dvou barev a výrazného rámování Rohová skříň na míru v kombinaci s věšákovou stěnou se zrcadlem Dvoudílná bílá vestavěná skříň se zrcadly na pantových dveřích Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky černá skříň s posuvnými dveřmi do výklenku velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení vícedílná bílá vestavěná skříň v předsíni v kombinaci se šuplíky velká vestavěná skříň s vícedílnými posuvnými dveřmi v dekoru dřeva s červeným pruhem Bílá vestavěná skříň do předsíně s posuvnými tmavšími dveřmi komplexní řešení skříně do předsíně s vrchními skříňkami nad vchodem trojbarevná a trojdílná skříň do chodby s neviditelnými rámy trojbarevná vestavěná skříň s otevíracími dveřmi - zelená, fialová, žlutá Skříň s posuvnými dveřmi s hliníkovým lemováním Tmavá skříňová sestava na míru Trojdílná lesklá vestavěná skříň na míru Barevná vestavěná skříň (tmavě a světle růžová) ložnicová lesklá vestavěná skříň s tmavým pruhem dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň Úzká skříň s otevíracími dveřmi zkombinovaná se skříní s posuvnými dveřmi s kouřovým sklem Barevná skříň na míru - hnedé dveře a červená výplň Bílá rohová skříň s tmavou výplní zeleno bílá skříň na míru v dětském pokoji (4 dílná) Zavěšená skříň s polepem dveří s přírodním motivem Skříň s polepem s přírodním motivem lesklá šatní skříň v dětském pokoji Barevná na míru vestavění skříň s nástavcem na celou stěnu v růžové a modré černobílá vestavěná skříň s šachovým motivem vestavěná skříň s grafitovým zrcadlem vestavěná skříň v obýváku s potiskem předsíň s děleným lacobelem Modrobílá skříň v moderním provedení na míru černo bílá vestavěná skříň na míru Prostorná skříň na míru s výplní lacobel červeno bílá rohová vestavěná skříň na míru s bočními poličkami skříň na míru modrá

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Trendy je využití prostoru na maximum. Jak na to?   

  • Může se tyčit od země až ke stropu,
  • v opuštěných rozích, můžete, ale nemusíte zvolit úhel 90°,  
  • stejně tak lze „deformovat“ celé skříně, například mít sešikmené stěny kvůli specifickému prostoru.

Co dodává skříni luxusní nádech?

  • Lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, luxusněji.
  • Oblíbeným estetickým obohacením je také výplň dveří ekokůží (nicméně výrazněji navyšuje cenu).
  • Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň jakékoliv fotografie.

Jak působí skříň doplněná zrcadlem?

Skříň se zrcadlem či sklem byt opticky zvětší. Ať už se rozhodnete použít pro výplň dveří skříně sklo, nebo výplň zrcadlem, obojí dělá dobrý dojem. Téměř vždy najdete zrcadlo na skříni v úzké chodbě, nebo v menší ložnici.  

Jaké zvolit nadčasové barvy skříně?

Ta by měla být průnikem vašich preferencí a vzhledu okolního nábytku. Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je na hraně sice jen nalepený, ale vypadá dokonale věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

Může Vás zajímat:

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.